Polska, 1 grosz, 28.04.1924

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:02:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1 grosz, 28.04.1924

Polska, 1 grosz, 28.04.1924

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:02:30
Numer:
108736
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 1 grosz, 28.04.1924, nadruk na lewej części banknotu 500.000 mkp, seria AX, numeracja 2107351
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: wyśmienite
Literatura: Lucow 695 (R1), Miłczak'12 42dL

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 662

— Oferty —

02-10-2014 18:01:51 przez: 009201
1)  190 zł
01-10-2014 19:35:58 przez: 009099
2)  185 zł
28-09-2014 19:55:58 przez: 009059
3)  180 zł
23-09-2014 00:51:03 przez: 009065
4)  145 zł
24-09-2014 22:55:12 przez: 009128
5)  140 zł
24-09-2014 20:15:38 przez: 009068
6)  125 zł
22-09-2014 21:10:36 przez: 009053
7)  80 zł

« powrót do listy