Rosja, 50 kopiejek, 1911/ЭБ

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:06:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, 50 kopiejek, 1911/ЭБ

Rosja, 50 kopiejek, 1911/ЭБ

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 22:06:00
Numer:
109025
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1911/ЭБ, Petersburg
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 90, Kazakov 396

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1504

— Oferty —

02-10-2014 22:05:07 przez: 009269
1)  210 zł
02-10-2014 22:05:37 przez: 009051
2)  200 zł
02-10-2014 22:03:29 przez: 009180
3)  180 zł
02-10-2014 22:02:16 przez: 009256
4)  160 zł
02-10-2014 21:43:07 przez: 009039
5)  150 zł
30-09-2014 10:56:09 przez: 009236
6)  120 zł
24-09-2014 14:59:14 przez: 009096
7)  65 zł

« powrót do listy