Rosja, rubel, 1878/СПБ HФ

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:01:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1878/СПБ HФ

Rosja, rubel, 1878/СПБ HФ

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 22:01:30
Numer:
109017
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, rubel, 1878/СПБ HФ, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 92

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 326

— Oferty —

02-10-2014 22:01:05 przez: 009269
1)  340 zł
02-10-2014 22:01:15 przez: 009209
2)  330 zł
02-10-2014 22:00:40 przez: 009312
3)  310 zł
02-10-2014 20:27:30 przez: 009304
4)  300 zł
02-10-2014 21:29:28 przez: 009256
5)  260 zł
25-09-2014 19:00:03 przez: 009175
6)  230 zł
24-09-2014 14:56:52 przez: 009096
7)  220 zł
23-09-2014 07:46:32 przez: 009069
8)  210 zł

« powrót do listy