Rosja, połtina, 1854/СПБ HI

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:01:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, połtina, 1854/СПБ HI

Rosja, połtina, 1854/СПБ HI

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 22:01:00
Numer:
109016
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, połtina, 1854/СПБ HI, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna
Literatura: Bitkin 270

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 407

— Oferty —

02-10-2014 22:00:44 przez: 009209
1)  320 zł
02-10-2014 22:00:56 przez: 009051
2)  310 zł
02-10-2014 22:00:36 przez: 009256
3)  290 zł
02-10-2014 22:00:17 przez: 009312
4)  280 zł
02-10-2014 01:18:31 przez: 009213
5)  250 zł
30-09-2014 21:50:16 przez: 009261
6)  210 zł
26-09-2014 09:37:31 przez: 009175
7)  160 zł
24-09-2014 14:56:20 przez: 009096
8)  155 zł
23-09-2014 07:44:45 przez: 009069
9)  150 zł

« powrót do listy