Rosja, rubel, 1729

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:51:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1729

Rosja, rubel, 1729

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:51:00
Numer:
108999
Opis: Rosja - Piotr II 1727-1730, rubel, 1729, Moskwa (Kadaszewskij Dwor), Aw: Popiersie cara w zbroi w prawo i napis, Rw: Poczwórny monogram w kształcie krzyża
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 109

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 600

— Oferty —

02-10-2014 16:15:49 przez: 009268
1)  1 400 zł
02-10-2014 09:38:58 przez: 009191
2)  1 350 zł
02-10-2014 01:10:36 przez: 009213
3)  1 100 zł
27-09-2014 15:19:19 przez: 009209
4)  900 zł

« powrót do listy