Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1839/MW

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:50:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1839/MW

Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1839/MW

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:50:00
Numer:
109033
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 30 kopiejek = 2 złote, 1839/MW, Warszawa, odmiana z wystającym środkowym piórem w ogonie Orła
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: Plage 378, Bitkin 1159

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 243

— Oferty —

02-10-2014 21:49:54 przez: 009287
1)  105 zł
02-10-2014 19:35:38 przez: 009316
2)  100 zł
02-10-2014 21:19:26 przez: 009204
3)  90 zł
02-10-2014 09:56:08 przez: 009288
4)  80 zł
02-10-2014 17:51:49 przez: 009304
5)  75 zł
29-09-2014 12:40:07 przez: 009222
6)  65 zł
22-09-2014 19:33:28 przez: 009045
7)  60 zł

« powrót do listy