Polska, rubel, 1844/MW

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:49:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, rubel, 1844/MW

Polska, rubel, 1844/MW

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:49:00
Numer:
84932
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844/MW, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Plage 433, Bitkin 423

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 269

— Oferty —

02-10-2014 21:43:55 przez: 009269
1)  410 zł
02-10-2014 21:48:55 przez: 009256
2)  410 zł
02-10-2014 20:46:49 przez: 009106
3)  310 zł
02-10-2014 17:49:02 przez: 009304
4)  300 zł
24-09-2014 18:58:39 przez: 009113
5)  250 zł
24-09-2014 14:49:15 przez: 009096
6)  240 zł

« powrót do listy