Polska, półtalar, 1788/E.B.

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:48:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, półtalar, 1788/E.B.

Polska, półtalar, 1788/E.B.

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:48:00
Numer:
109028
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, półtalar, 1788/E.B., Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Berezowski (4 zł), Plage 371, Tyszkiewicz (2.50 mk)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 375

— Oferty —

02-10-2014 11:26:58 przez: 009289
1)  960 zł
02-10-2014 21:23:14 przez: 009051
2)  940 zł
02-10-2014 13:08:45 przez: 009292
3)  900 zł
22-09-2014 19:41:44 przez: 009048
4)  760 zł

« powrót do listy