Polska, talar, 1766/FS

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:47:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, talar, 1766/FS

Polska, talar, 1766/FS

Cena wylicytowana: 2 900 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:47:00
Numer:
109030
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, talar, 1766/FS, Warszawa, Aw: Popiersie króla w zbroi, z kropką po COLONIEN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Berezowski (15 zł), Dav. 1618, Plage 380

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 2 900 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 624

— Oferty —

02-10-2014 19:23:48 przez: 009313
1)  2 900 zł
30-09-2014 21:35:17 przez: 009210
2)  2 800 zł
29-09-2014 20:10:43 przez: 009203
3)  2 700 zł
29-09-2014 09:30:20 przez: 009218
4)  2 600 zł
29-09-2014 19:31:31 przez: 009200
5)  2 200 zł
25-09-2014 18:57:05 przez: 009175
6)  1 850 zł
22-09-2014 20:22:06 przez: 009051
7)  1 800 zł

« powrót do listy