Polska, 500 złotych, 1.03.1940

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:18:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 500 złotych, 1.03.1940

Polska, 500 złotych, 1.03.1940

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:18:00
Numer:
108912
Opis: Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Bank Emisyjny w Polsce, 500 złotych, 1.03.1940, seria A, numeracja 3390290
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: malutkie ugięcie w pionie, ale piękne
Literatura: Lucow 801 (R2), Miłczak'12 98a, Ros. 578

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 170

— Oferty —

23-09-2014 16:55:36 przez: 009058
1)  180 zł
28-09-2014 19:51:19 przez: 009059
2)  175 zł
26-09-2014 14:10:43 przez: 009201
3)  135 zł

« powrót do listy