Polska, 5 złotych, 1.05.1925

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:10:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 5 złotych, 1.05.1925

Polska, 5 złotych, 1.05.1925

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:10:00
Numer:
108687
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 5 złotych, 1.05.1925, po obu stronach ukośny nadruk “WZÓR” oraz dwukrotny poziomy “Bez wartości”, seria A 1234567 8901234 (dodatkowa num. 4466), dwukrotna perforacja
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: dziura na górnym marginesie i kilka zgięć
Literatura: Lucow 708 (R4), Miłczak'05 - patrz 61, Miłczak'12 61Wc

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 101

— Oferty —

02-10-2014 21:09:43 przez: 009322
1)  580 zł
02-10-2014 21:09:59 przez: 009077
2)  560 zł

« powrót do listy