Polska, 1 grosz, 28.04.1924

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:01:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1 grosz, 28.04.1924

Polska, 1 grosz, 28.04.1924

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:01:30
Numer:
108673
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 1 grosz, 28.04.1924, nadruk na prawej części banknotu 500.000 mkp, seria CY, numeracja 151702❉
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: wyśmienity
Literatura: Lucow 694 (R1), Miłczak'12 42bP

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 220

— Oferty —

02-10-2014 18:09:28 przez: 009099
1)  185 zł
28-09-2014 20:02:07 przez: 009059
2)  180 zł
01-10-2014 17:17:11 przez: 009198
3)  180 zł
23-09-2014 00:50:25 przez: 009065
4)  170 zł
26-09-2014 14:06:24 przez: 009201
5)  150 zł
24-09-2014 22:54:40 przez: 009128
6)  140 zł
24-09-2014 20:14:38 przez: 009068
7)  125 zł
23-09-2014 16:59:37 przez: 009078
8)  105 zł
22-09-2014 21:10:23 przez: 009053
9)  90 zł

« powrót do listy