Polska, 1/2 marki polskiej, 09.12.1916

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:49:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1/2 marki polskiej, 09.12.1916

Polska, 1/2 marki polskiej, 09.12.1916

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 20:49:30
Numer:
84934
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 1/2 marki polskiej, 09.12.1916, "Generał" seria B, numeracja 4906860
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne
Literatura: Lucow 268 (R1), Miłczak'12 7, Ros. 449

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 130

— Oferty —

02-10-2014 20:01:16 przez: 009057
1)  110 zł
25-09-2014 18:32:04 przez: 009170
2)  105 zł
24-09-2014 22:49:47 przez: 009128
3)  95 zł
23-09-2014 16:57:20 przez: 009078
4)  65 zł

« powrót do listy