Polska, 50 złotych, 8.06.1794

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:48:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 50 złotych, 8.06.1794

Polska, 50 złotych, 8.06.1794

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 20:48:30
Numer:
108743
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 50 złotych, 8.06.1794, seria B, numeracja 3960
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: przedarty w środku
Literatura: Lucow 30 (R2), Miłczak'12 A4

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 185

— Oferty —

02-10-2014 20:48:12 przez: 009092
1)  380 zł
02-10-2014 20:10:39 przez: 009128
2)  370 zł
02-10-2014 20:09:29 przez: 009320
3)  340 zł
22-09-2014 19:37:14 przez: 009046
4)  240 zł

« powrót do listy