Polska, 100 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 20:45:30
97176
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria GB, numeracja 6596581, bez ramki wokół ośmiokąta z nominałem
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane, po fachowej konserwacji, ładna prezencja
Literatura: Lucow 1296c (R3), Miłczak 139e

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 163

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  30 zł