Polska, 20 złotych, 1944

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:42:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 20 złotych, 1944

Polska, 20 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 20:42:00
Numer:
97169
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWE, seria ЕМ, numeracja 508116
Stan zachowania: IV-, About Fine
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, małe naddarcia na marginesach
Literatura: Lucow 1122c (R2), Miłczak 116a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 4 zł
Cena szacunkowa: 5 zł
Ilość odsłon: 170

— Oferty —

02-10-2014 12:04:46 przez: 009142
1)  24 zł
01-10-2014 19:57:42 przez: 009201
2)  22 zł
01-10-2014 22:14:00 przez: 009282
3)  16 zł

« powrót do listy