Polska, 10 złotych, 20.07.1929

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:38:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 10 złotych, 20.07.1929

Polska, 10 złotych, 20.07.1929

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 20:38:30
Numer:
97162
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 20.07.1929, seria EW, numeracja 8805811
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane
Literatura: Lucow 648 (R0), Miłczak 68

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 4 zł
Cena szacunkowa: 5 zł
Ilość odsłon: 139

— Oferty —

02-10-2014 17:55:38 przez: 009201
1)  18 zł
01-10-2014 22:11:58 przez: 009282
2)  16 zł
26-09-2014 16:48:36 przez: 009196
3)  10 zł

« powrót do listy