Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 20:36:00
97157
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 100 marek polskich, 23.08.1919, seria IH-N, numeracja 312529
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: lekko przegięte w pionie, małe zagniecenia, po delikatnej konserwacji, ale piękne
Literatura: Lucow 388 (R0), Miłczak 27c

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 140

1)  22 zł