Polska, 100 marek polskich, 15.02.1919

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:30:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 100 marek polskich, 15.02.1919

Polska, 100 marek polskich, 15.02.1919

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 20:30:30
Numer:
97146
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 100 marek polskich, 15.02.1919, znak wodny “plaster miodu”, seria W, numeracja 119423
Stan zachowania: III-/IV+, About Very Fine / Choice Fine
Dodatkowe informacje: złamane, ale bez naddarć
Literatura: Lucow 316 (R3), Miłczak 18a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 302

— Oferty —

26-09-2014 16:46:07 przez: 009196
1)  190 zł
01-10-2014 19:47:11 przez: 009201
2)  185 zł
24-09-2014 21:15:37 przez: 009119
3)  105 zł
24-09-2014 22:45:23 przez: 009128
4)  100 zł
23-09-2014 22:03:21 przez: 009088
5)  90 zł

« powrót do listy