dawny zabór rosyjski, 1 rubel, 10.08.1914

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:45:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
dawny zabór rosyjski, 1 rubel, 10.08.1914

dawny zabór rosyjski, 1 rubel, 10.08.1914

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:45:30
Numer:
107270
Opis: dawny zabór rosyjski - Zawiercie - Fabryka Odlewów Kuto-Lanych i Zgrzebeł ‘’Ernst Erbe’’, 1 rubel, 10.08.1914
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: rzadkie
Literatura: Podczaski R-500 C.3

Galeria

Aukcja

Cena końcowa:
Cena wywoławcza: 410 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 208