dawny zabór rosyjski, kwit na 1, 2 i 4 halerze

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:43:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
dawny zabór rosyjski, kwit na 1, 2 i 4 halerze

dawny zabór rosyjski, kwit na 1, 2 i 4 halerze

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:43:30
Numer:
107249
Opis: dawny zabór rosyjski - Piotrków - Komisja Aprowizacyjna, kwit na 1, 2 i 4 halerze
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: rzaem 3 sztuki, piękne
Literatura: Podczaski R-297 1.b, 2.b, 3.b

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 280 zł
Ilość odsłon: 311

— Oferty —

02-10-2014 18:51:33 przez: 009198
1)  170 zł

« powrót do listy