dawny zabór rosyjski, 1 rubel, 27.6.1916

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:42:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
dawny zabór rosyjski, 1 rubel, 27.6.1916

dawny zabór rosyjski, 1 rubel, 27.6.1916

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:42:30
Numer:
107244
Opis: dawny zabór rosyjski - Łódź - Urząd Starszych Zgromadzenia Kupców i Komitet Giełdowy, 1 rubel, 27.6.1916
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: podlepka, ale piękny
Literatura: Podczaski R-200 D.1.a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 220 zł
Cena szacunkowa: 360 zł
Ilość odsłon: 128

— Oferty —

25-09-2014 10:00:38 przez: 009141
1)  220 zł

« powrót do listy