dawny zabór rosyjski, 10, 50 kopiejek i 3 ruble, 24.10.1914

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:39:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
dawny zabór rosyjski, 10, 50 kopiejek i 3 ruble, 24.10.1914

dawny zabór rosyjski, 10, 50 kopiejek i 3 ruble, 24.10.1914

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:39:00
Numer:
107228
Opis: dawny zabór rosyjski - Częstochowa - Częstochowskie Towarzystwo Pożyczkowo-Oszczędnościowe, 10, 50 kopiejek i 3 ruble, 24.10.1914
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki
Literatura: Podczaski R-050 A.2.g, 3.f, 5.g

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena szacunkowa: 520 zł
Ilość odsłon: 235

— Oferty —

25-09-2014 10:13:46 przez: 009141
1)  330 zł
24-09-2014 15:47:22 przez: 009101
2)  320 zł

« powrót do listy