Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Wieniec i napisy, Plage 272, bardzo rzad.. 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Wieniec i napisy, Plage 272, bardzo rzad..
533 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Wieniec i napisy, Plage 272, bardzo rzadkie w tym stanie zachowania.
800 zł
1 150 zł
5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 272, minimalnie justowane, bardzo rzadkie w tym stania zacho.. 5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 272, minimalnie justowane, bardzo rzadkie w tym stania zacho..
534 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 272, minimalnie justowane, bardzo rzadkie w tym stania zachowania.
700 zł
720 zł
2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, odmiana \bez pochwy, Rw: Wieniec i napisy 2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, odmiana \bez pochwy, Rw: Wieniec i napisy
535 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, odmiana \bez pochwy, Rw: Wieniec i napisy
500 zł
750 zł
2 złote 1831, j.w., odmiana z pochwą, Plage 273, wyśmienity stan zachowania, 2 złote 1831, j.w., odmiana z pochwą, Plage 273, wyśmienity stan zachowania,
536 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, j.w., odmiana z pochwą, Plage 273, wyśmienity stan zachowania,
400 zł
650 zł
trojak 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282, stara ładna pa.. trojak 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282, stara ładna pa..
537 Powstanie Listopadowe 1830-1831
trojak 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282, stara ładna patyna, duża rzadkość w tym stanie zachowania.
500 zł
780 zł
trojak 1831, Warszawa, j.w., Plage 282, patyna. trojak 1831, Warszawa, j.w., Plage 282, patyna.
538 Powstanie Listopadowe 1830-1831
trojak 1831, Warszawa, j.w., Plage 282, patyna.
200 zł
480 zł
10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 277, wyśmienity .. 10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 277, wyśmienity ..
539 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 277, wyśmienity stan zachowania.
200 zł
460 zł
10 groszy 1831, Warszawa, j.w., Plage 277. 10 groszy 1831, Warszawa, j.w., Plage 277.
540 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, j.w., Plage 277.
I/II
UNC/EF
120 zł
250 zł