Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  POLSKA  August II 1697-1733
dukat 1698, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Fr. 2780,.. dukat 1698, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Fr. 2780,..
364 August II 1697-1733
dukat 1698, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Fr. 2780, Kam.5453, Merseb.-
2 400 zł
1 950 zł
dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Insygnia królewskie i napis, Fr. 282.. dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Insygnia królewskie i napis, Fr. 282..
365 August II 1697-1733
dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Insygnia królewskie i napis, Fr. 2823, Merseb.1485
2 800 zł
3 250 zł
dukat 1728, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Fr. 2781,.. dukat 1728, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Fr. 2781,..
366 August II 1697-1733
dukat 1728, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Fr. 2781, Kam.577, Merseb.-
2 500 zł
3 450 zł
klipa strzelecka o wadze talara 1699, Drezno, Aw: Monogram królewski, Rw: Herkules, Kam.645, Schne.. klipa strzelecka o wadze talara 1699, Drezno, Aw: Monogram królewski, Rw: Herkules, Kam.645, Schne..
367 August II 1697-1733
klipa strzelecka o wadze talara 1699, Drezno, Aw: Monogram królewski, Rw: Herkules, Kam.645, Schnee 993, Dav. 7657, drobna wada blachy na awersie, patyna.
1 400 zł
1 600 zł
368 August II 1697-1733
klipa strzelecka o wadze talara 1699, Drezno, Aw: Monogram królewski, Rw: Herkules, Kam.645, Schnee 993, Dav. 7657.
III-
VF-
1 000 zł
1 800 zł
talar 1720, Drezno, Aw: Popiersie w zbroi napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kam.491, Schnee 1015,.. talar 1720, Drezno, Aw: Popiersie w zbroi napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kam.491, Schnee 1015,..
369 August II 1697-1733
talar 1720, Drezno, Aw: Popiersie w zbroi napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kam.491, Schnee 1015, Dav. 2653.
II/III
EF/VF
1 000 zł
1 650 zł
talar 1726, Drezno, j.w., Kam.499, Schnee 1015, Dav. 2653, ślad po zawieszce. talar 1726, Drezno, j.w., Kam.499, Schnee 1015, Dav. 2653, ślad po zawieszce.
370 August II 1697-1733
talar 1726, Drezno, j.w., Kam.499, Schnee 1015, Dav. 2653, ślad po zawieszce.
III-
VF-
700 zł
920 zł
2/3 talara (gulden) 1703, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcze herbowe i na.. 2/3 talara (gulden) 1703, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcze herbowe i na..
371 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1703, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kam.400, Merseb. 1438, Dav. 819.
550 zł
520 zł
2/3 talara (gulden) 1704, Drezno, j.w., Kam. 402, Dav. 819, Merseb.- 2/3 talara (gulden) 1704, Drezno, j.w., Kam. 402, Dav. 819, Merseb.-
372 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1704, Drezno, j.w., Kam. 402, Dav. 819, Merseb.-
1 000 zł
2/3 talara (Coselgulden) 1706, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcze herbowe.. 2/3 talara (Coselgulden) 1706, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcze herbowe..
373 August II 1697-1733
2/3 talara (Coselgulden) 1706, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kam.406, Merseb.1451, Dav. 821, rzadki.
650 zł
660 zł
2/3 talara (gulden) 1719, Drezno, Aw: Napis okolicznościowy, Rw: Dwa serca i napis, Kam. 634 R3, M.. 2/3 talara (gulden) 1719, Drezno, Aw: Napis okolicznościowy, Rw: Dwa serca i napis, Kam. 634 R3, M..
374 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1719, Drezno, Aw: Napis okolicznościowy, Rw: Dwa serca i napis, Kam. 634 R3, Merseb. 1523 -R- moneta okolicznościowa wybita z okazji ślubu Frydery..
600 zł
660 zł
szóstak 1702, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kam. 3 R, Merseb.. szóstak 1702, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kam. 3 R, Merseb..
375 August II 1697-1733
szóstak 1702, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kam. 3 R, Merseb. 1652.
150 zł
120 zł
halerz 1708, Drezno, Aw: Monogram królewski, Rw: Jabłko królewskie i napis, Kam. 96, Merseb. 1635,.. halerz 1708, Drezno, Aw: Monogram królewski, Rw: Jabłko królewskie i napis, Kam. 96, Merseb. 1635,..
376 August II 1697-1733
halerz 1708, Drezno, Aw: Monogram królewski, Rw: Jabłko królewskie i napis, Kam. 96, Merseb. 1635, wyśmienity stan zachowania-duża rzadkość.
300 zł
330 zł
377 August II 1697-1733
halerz 1724, Drezno, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko królewskie, Kam. 118, Merseb. 1634.
50 zł
48 zł