Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
509 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napisy, Plage 10, Fr. 109, odmiana- czerwone złoto, stara patyna, duża rzadkość.
4 500 zł
7 600 zł
25 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 12, Fr. 106. 25 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 12, Fr. 106.
510 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 12, Fr. 106.
1 500 zł
1 950 zł
10 złotych 1820, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 23. 10 złotych 1820, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 23.
511 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1820, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 23.
1 400 zł
2 000 zł
10 złotych 1823, Warszawa, j.w., Plage 25. 10 złotych 1823, Warszawa, j.w., Plage 25.
512 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1823, Warszawa, j.w., Plage 25.
2 000 zł
2 100 zł
5 złotych 1816, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 31.
513 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
400 zł
440 zł
5 złotych 1817, Warszawa, j.w., duża tarcza herbowa na piersi orła, Plage 33. 5 złotych 1817, Warszawa, j.w., duża tarcza herbowa na piersi orła, Plage 33.
514 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1817, Warszawa, j.w., duża tarcza herbowa na piersi orła, Plage 33.
II/III
EF/VF
300 zł
350 zł
5 złotych 1817, Warszawa, j.w., mała tarcza herbowa na piersi orła, Plage 34.
515 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
250 zł
5 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 37, rzadkie w tym s..
516 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 37, rzadkie w tym stanie zachowania.
500 zł
400 zł
517 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 40, rzadkie w tym stanie zachowania.
I/II
UNC/EF
500 zł
460 zł
5 złotych 1833, Warszawa, j.w., Plage 42.
518 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
300 zł
450 zł
5 złotych 1834, Warszawa, j.w., literki I-P, Plage 44, rzadkie w tym stanie zachowania. 5 złotych 1834, Warszawa, j.w., literki I-P, Plage 44, rzadkie w tym stanie zachowania.
519 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1834, Warszawa, j.w., literki I-P, Plage 44, rzadkie w tym stanie zachowania.
600 zł
620 zł
2 złote 1816, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 45. 2 złote 1816, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 45.
520 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1816, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 45.
200 zł
300 zł
2 złote 1826, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Plage 59 R, stan gabinetowy, patyn.. 2 złote 1826, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Plage 59 R, stan gabinetowy, patyn..
521 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1826, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Plage 59 R, stan gabinetowy, patyna, niezmiernie rzadki.
3 500 zł
3 950 zł
2 złote 1830, Warszawa, j.w., Plage 61. 2 złote 1830, Warszawa, j.w., Plage 61.
522 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1830, Warszawa, j.w., Plage 61.
250 zł
520 zł
1 złoty 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 62. 1 złoty 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 62.
523 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Plage 62.
100 zł
220 zł
1 złoty 1819, Warszawa, j.w., Plage 64. 1 złoty 1819, Warszawa, j.w., Plage 64.
524 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1819, Warszawa, j.w., Plage 64.
100 zł
230 zł
1 złoty 1834, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napisy, Plage 80, duża rzadkość w tym sta.. 1 złoty 1834, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napisy, Plage 80, duża rzadkość w tym sta..
525 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1834, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napisy, Plage 80, duża rzadkość w tym stanie zachowania.
400 zł
620 zł
10 groszy 1816, Warszawa, Aw: Dwugłowy orzeł, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 81, bardzo rzadkie w tym.. 10 groszy 1816, Warszawa, Aw: Dwugłowy orzeł, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 81, bardzo rzadkie w tym..
526 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1816, Warszawa, Aw: Dwugłowy orzeł, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 81, bardzo rzadkie w tym stanie zachowania.
100 zł
280 zł
527 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
zestaw 5 i 10 groszy 1840, Warszawa, Plage 143, Plage 106, razem 2 sztuki.
100 zł
110 zł
528 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1840, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 143.
80 zł
65 zł