Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  POLSKA  Księstwo Warszawskie
dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 117, Fr. 68. dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 117, Fr. 68.
495 Księstwo Warszawskie
dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 117, Fr. 68.
3 500 zł
3 450 zł
talar 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 115, Dav. 247. talar 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 115, Dav. 247.
496 Księstwo Warszawskie
talar 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 115, Dav. 247.
300 zł
380 zł
talar 1814, Warszawa, j.w., Plage 116, Dav. 247. talar 1814, Warszawa, j.w., Plage 116, Dav. 247.
497 Księstwo Warszawskie
talar 1814, Warszawa, j.w., Plage 116, Dav. 247.
600 zł
620 zł
1/3 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 111. 1/3 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 111.
498 Księstwo Warszawskie
1/3 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 111.
150 zł
160 zł
499 Księstwo Warszawskie
5 groszy 1811, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał, Plage 96, literki IB, wybite na 1/24 talara pruskiego.
50 zł
70 zł
trojak 1810, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał, Plage 79, patyna, rzadki.
500 Księstwo Warszawskie
80 zł
170 zł
501 Księstwo Warszawskie
trojak 1811, Warszawa, j.w., literki IS, Plage 81.
40 zł
40 zł
502 Księstwo Warszawskie
trojak 1811, Warszawa, j.w., literki IB, Plage 85.
III-
VF-
30 zł
24 zł
503 Księstwo Warszawskie
trojak 1812, Warszawa, j.w., Plage 89.
40 zł
32 zł
504 Księstwo Warszawskie
trojak 1813, Warszawa, j.w., Plage 90.
50 zł
120 zł
505 Księstwo Warszawskie
trojak 1814, Warszawa, j.w., Plage 93.
50 zł
90 zł
grosz 1810, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał, Plage 65, patyna, rzadki. grosz 1810, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał, Plage 65, patyna, rzadki.
506 Księstwo Warszawskie
grosz 1810, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał, Plage 65, patyna, rzadki.
60 zł
160 zł