Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
414 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1 1/2 dukata 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Plage 458, Fr. 99.
3 000 zł
5 300 zł
415 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1773, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Napis w ozdobnym kwadracie, Plage 431, Fr. 102.
1 700 zł
2 100 zł
416 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Napis w wieńcu, Plage 448, Fr. 104.
1 600 zł
1 850 zł
417 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 379, Dav. 1618, po dacie kropka.
1 400 zł
1 120 zł
talar 1770, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 381, Dav. 1619.
418 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
800 zł
1 100 zł
419 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1777, Warszawa, j.w., Plage 396, Dav. 1619.
1 000 zł
800 zł
talar 1778, Warszawa, j.w., Plage 397, Dav. 1619.
420 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1 000 zł
1 650 zł
talar 1785, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 406, Dav. 1620.
421 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1 000 zł
800 zł
talar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 408, Dav. 1621.
422 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1 000 zł
850 zł
talar 1788, Warszawa, j.w., Plage 407, Dav. 1621.
423 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
500 zł
500 zł
424 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 373, Dav. 1623.
500 zł
460 zł
425 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, j.w., Plage 374, Dav. 1623.
600 zł
półtalar 1772, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 356. półtalar 1772, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 356.
426 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1772, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 356.
450 zł
600 zł
półtalar 1774, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 359, T. 18, rzadki.
427 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
650 zł
półtalar 1776, Warszawa, j.w., Plage 361. półtalar 1776, Warszawa, j.w., Plage 361.
428 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1776, Warszawa, j.w., Plage 361.
650 zł
dwuzłotówka 1768, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 315.
429 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
150 zł
160 zł
dwuzłotówka 1774, Warszawa, j.w., Plage 324, T. 2, odmiana z literami AP, patyna, rzadki.
430 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
120 zł
130 zł
dwuzłotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 328. dwuzłotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 328.
431 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 328.
150 zł
220 zł
dwuzłotówka 1788, Warszawa, Głowa i napis, Aw: Tarcza herbowa i napis, Plage 340.
432 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
I/II
UNC/EF
300 zł
280 zł
dwuzłotówka 1793, Warszawa, j.w., Plage 346. dwuzłotówka 1793, Warszawa, j.w., Plage 346.
433 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1793, Warszawa, j.w., Plage 346.
150 zł
160 zł