Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1610, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, H-Cz. 5774 R, Fr. 1.. dukat 1610, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, H-Cz. 5774 R, Fr. 1..
185 Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1610, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, H-Cz. 5774 R, Fr. 10, na rewersie minimalna rysa, patyna.
3 000 zł
3 600 zł
talar 1628, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kurp. 1609 R, .. talar 1628, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kurp. 1609 R, ..
186 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kurp. 1609 R, Dav. 4315, patyna.
1 300 zł
1 450 zł
talar 1628, Bydgoszcz, j.w., Kurp. 1612 R2, Dav. 4315, odmiana napisowa. talar 1628, Bydgoszcz, j.w., Kurp. 1612 R2, Dav. 4315, odmiana napisowa.
187 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, j.w., Kurp. 1612 R2, Dav. 4315, odmiana napisowa.
1 000 zł
1 150 zł
talar 1629, Bydgoszcz, j.w., Kurp. 1632 R, Dav. 4315. patyna talar 1629, Bydgoszcz, j.w., Kurp. 1632 R, Dav. 4315. patyna
188 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1629, Bydgoszcz, j.w., Kurp. 1632 R, Dav. 4315. patyna
1 400 zł
1 400 zł
talar 1629, Bydgoszcz, j.w., popiersie króla z grubą kryzą - rzadka odmiana, Kurp. 1634 R3, Dav. 4..
189 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1629, Bydgoszcz, j.w., popiersie króla z grubą kryzą - rzadka odmiana, Kurp. 1634 R3, Dav. 4315.
800 zł
1 300 zł
190 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1629, Toruń, Aw: Widok płonącego Torunia, 9 barek na Wiśle i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Kurp. 2349 R3, Dav. 4369, drobna wada blachy. Talar medalowy wybit..
II/III
EF/VF
4 000 zł
3 850 zł
191 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1630, Bydgoszcz, Aw: Półpostać i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kurp. 1649 R, Dav. 4316, w napisie na rewersie omyłkowo zamiast HR jest HB.
1 200 zł
1 100 zł
192 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1630, Bydgoszcz, j.w., Dav. 4316, Kurp. nie notuje tej odmiany napisu na rewersie SAM LIV NEG NO SV-E GOT VAD Q HR REX.
1 100 zł
1 250 zł
193 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1631, Bydgoszcz, j.w., Kurp. 1665, Dav. 4316.
1 100 zł
1 500 zł
194 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1631, Toruń, Aw: Półpostać i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Kurp. 2365 R2, Dav. 4372, patyna.
2 500 zł
2 550 zł
talar 1632, Bydgoszcz, Aw: Półpostać i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kurp. 1669 R1, Dav. 4316.
195 Zygmunt III Waza 1587-1632
1 200 zł
talar 1632, Bydgoszcz, j.w., Kurp. 1670 R1, Dav. 4316, awers - odmiana napisu.
196 Zygmunt III Waza 1587-1632
1 000 zł
1 100 zł
ort 1611, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1382, Kurp. 2235.. ort 1611, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1382, Kurp. 2235..
197 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1611, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1382, Kurp. 2235 R2.
I/II
UNC/EF
600 zł
480 zł
ort 1612, Gdańsk, j.w., Gum. 1382, Kurp. 2236 R2.
198 Zygmunt III Waza 1587-1632
550 zł
ort 1615, Gdańsk, j.w., Gum. 1382, Kurp. 2240 R2. ort 1615, Gdańsk, j.w., Gum. 1382, Kurp. 2240 R2.
199 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, j.w., Gum. 1382, Kurp. 2240 R2.
550 zł
440 zł
ort 1616, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1384, Kurp. 2243.. ort 1616, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1384, Kurp. 2243..
200 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1616, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1384, Kurp. 2243 R1.
I/II
UNC/EF
400 zł
480 zł
ort 1618, Gdańsk, j.w., Gum. 1387, Kurp. 2245 R1. ort 1618, Gdańsk, j.w., Gum. 1387, Kurp. 2245 R1.
201 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, j.w., Gum. 1387, Kurp. 2245 R1.
I/II
UNC/EF
400 zł
360 zł
202 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, Aw: Popiersie z 16 poniżej i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum. 1175, Kurp. 1697 R2, rzadki.
200 zł
210 zł
203 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1389, Kurp. 2252 R1.
350 zł
390 zł
204 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum. 1176, Kurp. 1505 R.
150 zł
180 zł