Aukcja nr 15
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
576 | Monety zaboru rosyjskiego 3 kopiejki 1860, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 475. |
80 zł 270 zł
577 | Monety zaboru rosyjskiego kopiejka 1853, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 498, patyna, duża rzadkość w tym stania zachowania. |
I- UNC- |
100 zł 420 zł
578 | Monety zaboru rosyjskiego kopiejka 1861, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 506, patyna, bardzo rzadka w tym stanie zachowania. |
I UNC |
100 zł 420 zł
579 | Monety zaboru rosyjskiego dienieżka 1851, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 513, ładna patyna. |
I/II UNC/EF |
60 zł 180 zł
580 | Monety zaboru rosyjskiego dienieżka 1855, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 519, ładna patyna, rzadka w tym stanie zachowania. |
I UNC |
130 zł 220 zł
581 | Monety zaboru rosyjskiego połuszka 1851, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 531, patyna. |
II+ EF+ |
60 zł 350 zł
582 | Monety zaboru rosyjskiego połuszka 1853, Warszawa, j.w., Plage 534 R, ładna patyna, bardzo rzadka. |
II+ EF+ |
200 zł 440 zł
583 | Monety zaboru rosyjskiego połuszka 1861, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 538, patyna. |
I- UNC- |
75 zł 420 zł
584 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 20 i 10 złotych 1925, Warszawa, Bolesław Chrobry, odmiana złoto czerwone. |
I UNC |
550 zł 520 zł
585 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1932, Anglia, Głowa kobiety. |
I UNC |
50 zł 40 zł
586 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1932, Warszawa, Głowa kobiety. |
I UNC |
50 zł 85 zł
587 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Głowa kobiety. |
I UNC |
50 zł 60 zł
588 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Sobieski. |
I UNC |
150 zł 120 zł
589 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Traugutt. |
I UNC |
150 zł |
590 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1934, Warszawa, Orzeł strzelecki. |
I UNC |
150 zł 140 zł
591 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1934, Warszawa, Piłsudski. |
I- UNC- |
150 zł 120 zł
592 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1935, Warszawa, Piłsudski. |
I UNC |
50 zł 65 zł
593 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1936, Warszawa, Piłsudski. |
I UNC |
50 zł 90 zł
594 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1937, Warszawa, Piłsudski. |
I UNC |
60 zł 65 zł
595 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1938, Warszawa, Piłsudski. |
I UNC |
100 zł 110 zł