Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  POLSKA
3 kopiejki 1860, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 475. 3 kopiejki 1860, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 475.
576 Monety zaboru rosyjskiego
3 kopiejki 1860, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 475.
80 zł
270 zł
kopiejka 1853, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 498, patyna, duża rzadkość w tym stania .. kopiejka 1853, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 498, patyna, duża rzadkość w tym stania ..
577 Monety zaboru rosyjskiego
kopiejka 1853, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 498, patyna, duża rzadkość w tym stania zachowania.
100 zł
420 zł
kopiejka 1861, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 506, patyna, bardzo rzadka w tym stanie .. kopiejka 1861, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 506, patyna, bardzo rzadka w tym stanie ..
578 Monety zaboru rosyjskiego
kopiejka 1861, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 506, patyna, bardzo rzadka w tym stanie zachowania.
100 zł
420 zł
579 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1851, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 513, ładna patyna.
I/II
UNC/EF
60 zł
180 zł
dienieżka 1855, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 519, ładna patyna, rzadka w tym stanie .. dienieżka 1855, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 519, ładna patyna, rzadka w tym stanie ..
580 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1855, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 519, ładna patyna, rzadka w tym stanie zachowania.
130 zł
220 zł
581 Monety zaboru rosyjskiego
połuszka 1851, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 531, patyna.
60 zł
350 zł
połuszka 1853, Warszawa, j.w., Plage 534 R, ładna patyna, bardzo rzadka. połuszka 1853, Warszawa, j.w., Plage 534 R, ładna patyna, bardzo rzadka.
582 Monety zaboru rosyjskiego
połuszka 1853, Warszawa, j.w., Plage 534 R, ładna patyna, bardzo rzadka.
200 zł
440 zł
połuszka 1861, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 538, patyna. połuszka 1861, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 538, patyna.
583 Monety zaboru rosyjskiego
połuszka 1861, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 538, patyna.
75 zł
420 zł
20 i 10 złotych 1925, Warszawa, Bolesław Chrobry, odmiana złoto czerwone. 20 i 10 złotych 1925, Warszawa, Bolesław Chrobry, odmiana złoto czerwone.
584 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
20 i 10 złotych 1925, Warszawa, Bolesław Chrobry, odmiana złoto czerwone.
550 zł
520 zł
585 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1932, Anglia, Głowa kobiety.
50 zł
40 zł
586 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1932, Warszawa, Głowa kobiety.
50 zł
85 zł
587 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Głowa kobiety.
50 zł
60 zł
588 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Sobieski.
150 zł
120 zł
589 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Traugutt.
150 zł
590 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1934, Warszawa, Orzeł strzelecki.
150 zł
140 zł
591 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1934, Warszawa, Piłsudski.
150 zł
120 zł
592 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1935, Warszawa, Piłsudski.
50 zł
65 zł
593 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1936, Warszawa, Piłsudski.
50 zł
90 zł
594 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1937, Warszawa, Piłsudski.
60 zł
65 zł
595 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1938, Warszawa, Piłsudski.
100 zł
110 zł