Aukcja 15 / 308

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  POLSKA  Jan Kazimierz 1648-1668

talar 1650, Gdańsk, j.w., Kurp. 901 R3, Dav. 4358, ładna patyna.

Numer: 308
Opis: Jan Kazimierz 1648-1668. talar 1650, Gdańsk, j.w., Kurp. 901 R3, Dav. 4358, ładna patyna.
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-05-1998
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 3 550 zł
Ilość odsłon: 950