Zakończenie: 15-01-2026 20:00 ÷ 22:12
trwa licytacja
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, Krzyż Pamiątkowy Monte Cassino, od 1944
430232
Krzyż w kształcie krzyża św. Benedykta, na środku prostok... | I |
920 zł szac. 800 zł 57 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Niemcy, odznaka nagrodowa, 1936
432144
Głowa psa w prawo, na stronie odwrotnej wieniec, w którym... | III |
18 zł szac. 30 zł 23 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Polska, Medal Za Warszawę 1939–1945, 1947–1989
432145
Syrena z tarczą i mieczem na tle fal, 1939 - 1945 - ZA WA... | II/II- |
24 zł szac. 40 zł 13 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskania Niepodległości, 1928
432146
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatura J.AVM... | III |
95 zł szac. 80 zł 21 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Polska, Srebrny Krzyż Zasługi, po 1944
432147
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II- |
105 zł szac. 150 zł 26 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Niemcy, Krzyż za Długoletnią Służbę, 1895–1918
432148
Krzyż z ramionami zakończonymi trójliśćmi, w medalinie 30... | II |
105 zł szac. 120 zł 47 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Polska, Krzyż Niepodległości, od 1930
432149
Krzyż grecki, na bocznych ramionach BOJOWNIKOM - NIEPODLE... | II |
220 zł szac. 300 zł 24 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Niemcy, Krzyż Żelazny II Klasy wz. 1914
432150
Krzyż, na środku którego litera W, na górnym ramieniu kor... | II |
130 zł szac. 150 zł 31 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Polska, Srebrna Odznaka Honorowa Gryf Pomorski, od 1957
432151
Tarcza na której Gryf Pomorski, wokół 1947 - NIE RZUCIM Z... | II |
30 zł szac. 50 zł 25 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Polska, Złoty i Srebrny Krzyż Zasługi, 1952–1965(?)
432224
w skład zestawu wchodzi Złoty Krzyż Zasługi (na stronie o... | I/I- |
36 zł szac. 60 zł 19 wyświetleń |
0 | 4 dni |