Polska, Krzyż Niepodległości, od 1930

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 22:10:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432149
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Krzyż Niepodległości, od 1930, Krzyż grecki, na bocznych ramionach BOJOWNIKOM - NIEPODLEGŁOŚCI, na środku stylizowany Orzeł, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 39.8.0 x 44.2 mm, 17.40 g (bez wstążki)

Cena aktualna: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 25