Polska, Krzyż Niepodległości, od 1930
Zakończenie: 15-01-2026 22:10:40
Licytuj| Numer: |
432149
| Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Krzyż Niepodległości, od 1930, Krzyż grecki, na bocznych ramionach BOJOWNIKOM - NIEPODLEGŁOŚCI, na środku stylizowany Orzeł, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | tombak złocony, emalia, 39.8.0 x 44.2 mm, 17.40 g (bez wstążki) |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 25