Polska, Medal Za Warszawę 1939–1945, 1947–1989
Zakończenie: 15-01-2026 22:11:40
Licytuj| Numer: |
432145
| Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Medal Za Warszawę 1939–1945, 1947–1989, Syrena z tarczą i mieczem na tle fal, 1939 - 1945 - ZA WARSZAWĘ, na stronie odwrotnej RP / OBROŃCOM / BOJOWNIKOM / OSWOBODZICIELOM, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę |
| Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | tombak złocony, 33.5 mm, 20.51 g (ze wstążką) |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 14