Polska, Medal Za Warszawę 1939–1945, 1947–1989

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 22:11:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432145
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Medal Za Warszawę 1939–1945, 1947–1989, Syrena z tarczą i mieczem na tle fal, 1939 - 1945 - ZA WARSZAWĘ, na stronie odwrotnej RP / OBROŃCOM / BOJOWNIKOM / OSWOBODZICIELOM, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 33.5 mm, 20.51 g (ze wstążką)

Cena aktualna: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 14