Polska, Krzyż Pamiątkowy Monte Cassino, od 1944

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 22:11:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
430232
Opis: Polska - RP na Emigracji, Krzyż Pamiątkowy Monte Cassino, od 1944, Krzyż w kształcie krzyża św. Benedykta, na środku prostokątna tarcza, na której MONTE / CASSINO / MAJ / 1944, na stronie odwrotnej wybity numer 49584, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 40.9 x 40.6 mm, 11.93 g (bez wstążki), patyna, wyśmienite

Cena aktualna: 920 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 58