Polska, Krzyż Pamiątkowy Monte Cassino, od 1944
Zakończenie: 15-01-2026 22:11:00
Licytuj| Numer: |
430232
| Opis: | Polska - RP na Emigracji, Krzyż Pamiątkowy Monte Cassino, od 1944, Krzyż w kształcie krzyża św. Benedykta, na środku prostokątna tarcza, na której MONTE / CASSINO / MAJ / 1944, na stronie odwrotnej wybity numer 49584, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 40.9 x 40.6 mm, 11.93 g (bez wstążki), patyna, wyśmienite |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 58