Zakończenie: 06-06-2024 20:00 ÷ 22:58
Polska, Medal na pamiątkę 200. rocznicy bitwy pod Wiedniem, 1883
396499
projektu Józefa Tautenhayna, Wiedeń; Aw: Popiersie Jana S... | III |
400 zł szac. 250 zł 105 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Oblężenie Mantui, 1797
396471
Aw: Głowa w prawo, na przecięciu szyi sygnatura E. GAETTE... | I/I- |
470 zł szac. 400 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, an 9 (1800–1801)
396470
Aw: Popiersie w lewo, ATTENTAT / A LA VIE DE BONAPARTE / ... | I- |
520 zł szac. 700 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy z Akcji Niepodległościowej w Krakowie (odbitka samego rewersu), 1914
394907
Półpostać Matki Bożej z Dzieciątkiem, na dole sygnatura W... | I/I- |
520 zł szac. 200 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika konnego Fryderyka Wielkiego, 1851
396532
Aw: Fryderyk Wielki na koniu w prawo; Rw: Pomnik konny Fr... | II+ |
3 000 zł szac. 5 000 zł 57 wyświetleń |
0 | zakończona |