Polska, medal pamiątkowy z Akcji Niepodległościowej w Krakowie (odbitka samego rewersu), 1914

Rozpoczęcie: 27-05-2024 18:00
Zakończenie: 06-06-2024 22:57:40

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2024 22:57:40
394907
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal pamiątkowy z Akcji Niepodległościowej w Krakowie (odbitka samego rewersu), 1914, Półpostać Matki Bożej z Dzieciątkiem, na dole sygnatura WILK, KRÓLOWO • KORONY • POLSKIEJ • W • TOBIE • NADZIEJA • NASZA - MCMXIV, medal projektu Józefa Wilka wybity w Wiedniu nakładem Książęco-Biskupiego Komitetu w Krakowie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz, 42.0 x 65.5 mm, 41.83 g
Literatura: Strzałkowski 271 (R)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 37