Zakończenie: 06-06-2024 20:00 ÷ 22:58
Norwegia, medal pamiątkowy
394882
Aw: Trzy popiersia, KONGERIKET NORGE, Rw: Flaga Norwegii,... | I |
95 zł szac. 120 zł 23 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Chiny, medal
394406
Pu Yi - ostatni cesarz (1909–1911) | I- |
65 zł szac. 40 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Charles de Gaulle, 1980
393607
na stronie głównej punca i sygnatura SANTUCCI | I |
50 zł szac. 60 zł 19 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II
396509
Aw: Głowa papieża w prawo w potrójnej obwódce, poniżej JA... | I |
38 zł szac. 50 zł 193 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, żeton pamiątkowy, 1910
395793
Aw: Scena ręcznego bicia monety, JADIS, w odcinku sygnatu... | III |
32 zł szac. 40 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona |