Francja, medal pamiątkowy, an 9 (1800–1801)

Rozpoczęcie: 27-05-2024 18:00
Zakończenie: 06-06-2024 22:51:00

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2024 22:51:00
396470
Opis: Francja - Napoleon (konsul) 1799–1804 (L’an 8–12), medal pamiątkowy, an 9 (1800–1801), Aw: Popiersie w lewo, ATTENTAT / A LA VIE DE BONAPARTE / 3 NIVOSE AN 9. / DE LA REP•, AMOUR DU PEUPLE FRANÇAIS POUR LE PREMIER CONSUL., Rw: LES CITOYENS / VOLENT EN FOULE VERS LUI. / AMIS / CE N’EST PAS À MOI / QU’IL FAUT VENIR: / QU’ON AILLE / QU’ON AILLE AU SECOURS / DES MALHEUREUX / QUE LA MACHINE INFERNALE / A PU FRAPPER.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 50.2 mm, 58.64 g, patyna, minimalne uszkodzenia obrzeża, rzadki

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 31