Zakończenie: 29-02-2024 20:00 ÷ 22:47
Austria, Brązowy Medal Za Dzielność (Der Tapferkeit), 1917–1918
388063
Popiersie Karola, na przecięciu ramienia sygnatura KAUTSC... | III+ |
125 zł szac. 60 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, zestaw 2 x Honorowa Odznaka Wojenna (Deutsche Ehrengedenkmünze des Weltkrieges), 1921–1934
388083
Kobieta nakładająca wieniec na głowę żołnierza, na stroni... | II/II+ |
125 zł szac. 100 zł 16 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Brązowy Medal za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938
387970
Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA... | II- |
125 zł szac. 70 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, Krzyż Jubileuszowy Wojskowy, 1908
388027
Krzyż, między ramionami wieniec laurowy, w medalionie pop... | II- |
115 zł szac. 50 zł 65 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Srebrny Krzyż Zasługi, po 1944
387967
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | III/III+ |
115 zł szac. 100 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, Srebrny Medal Za Dzielność (Der Tapferkeit), 1914–1916
388061
Popiersie Franciszka Józefa, niżej sygnatura TAUTENHAYN, ... | II |
105 zł szac. 80 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Honorowa Odznaka Wojenna (Deutsche Ehrengedenkmünze des Weltkrieges), 1921–1934
388079
Kobieta nakładająca wieniec na głowę żołnierza, na stroni... | II |
90 zł szac. 80 zł 46 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, zestaw 2 szpang z baretkami i 2 wpinek z miniaturami
388085
w skład zestawu wchodzą baretki i miniatury m.in. Krzyża ... | I/II |
85 zł szac. 100 zł 21 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Odznaka Zasługi dla Niemieckiej Opieki Społecznej (Ehrenzeichen für deutsche Volkspflege), 1939–1945
388049
Krzyż, na środku orzeł trzymający swastykę, na stronie od... | II/III |
85 zł szac. 50 zł 20 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rumunia, Medal Krucjaty przeciwko Komunizmowi, 1942–1945
388036
Krzyż, na którym otoczona promieniami dłoń trzymająca mie... | II |
80 zł szac. 50 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona |