Zakończenie: 29-02-2024 20:00 ÷ 22:47
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskania Niepodległości, 1928
387971
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatura J.AVM... | II |
180 zł szac. 70 zł 81 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, wpinka Luftwaffe + baretka
388039
wpinka z orłem Luftwaffe, mocowana na szpilkę oraz baretk... | II |
175 zł szac. 50 zł 67 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Bułgaria, Order Wojskowy za Waleczność II Klasy (Орден За храброст), 1915–1941
388035
Krzyż maltański ze skrzyżowanymi mieczami, w medalionie w... | II |
170 zł szac. 70 zł 77 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, zestaw 2 x Krzyż Zasługi za Wojnę 1914-1918 z mieczami (Ehrenkreuz des Weltkrieges mit Schwerten)
388025
Krzyż i dwa skrzyżowane miecze, na środku wieniec, w któr... | I-/II |
170 zł szac. 120 zł 31 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Krzyż Za Długoltenią Służbę 1. Klasy (Dienstauszeichnung 1.Klasse), 1913–1920
388033
Krzyż kawalerski, w medalionie korona, na stronie odwrotn... | I/I- |
160 zł szac. 50 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Wojskowy Krzyż Zasługi III Klasy z Mieczami
(Militärverdienstkreuz 3. Klasse mit Schwerten), 1913–1921
388055
Krzyż maltański, w górnej części dwa skrzyżowane miecze, ... | I- |
150 zł szac. 100 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, zestaw 3 szpang z baretkami i wpinki z miniaturą
388091
w skład zestawu wchodzą baretki m.in. Krzyża Honorowego z... | II/II- |
135 zł szac. 80 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Medal Pamiątkowy 1 października 1938 ze spangą z zamkiem praskim (Medaille zur Erinnerung an den 1. Oktober 1938 mit Spa, 1938–1941
388045
Dwóch mężczyzn stojących na postumencie z godłem III Rzes... | II |
135 zł szac. 200 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
388023
Krzyż i dwa skrzyżowane miecze, na środku wieniec, w któr... | II |
135 zł szac. 120 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, zestaw 2 odznaczeń
388058
w skład zestawu wchodzi Medal Pamiątkowy Tyrolskiej Obron... | I/II |
130 zł szac. 80 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona |