Bułgaria, Order Wojskowy za Waleczność II Klasy (Орден За храброст), 1915–1941

Rozpoczęcie: 19-02-2024 18:00
Zakończenie: 29-02-2024 22:30:00

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 29-02-2024 22:30:00
388035
Opis: Bułgaria, Order Wojskowy za Waleczność II Klasy (Орден За храброст), 1915–1941, Krzyż maltański ze skrzyżowanymi mieczami, w medalionie wspięty lew w lewo, ЗА ХРАБРОСТ • 1915 •, na stronie odwrotnej ukoronowany monogram Aleksandra I, КНЯЗЬ НА БЪЛГАРИЯ • 1879 •, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 33.1 x 37.3 mm, 11.56 g (bez wstążki), podniszczona wstążka

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 67