Austria, Srebrny Medal Za Dzielność (Der Tapferkeit), 1914–1916

Rozpoczęcie: 19-02-2024 18:00
Zakończenie: 29-02-2024 22:28:40

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 29-02-2024 22:28:40
388061
Opis: Austria - Franciszek Józef (1848–1916), Srebrny Medal Za Dzielność (Der Tapferkeit), 1914–1916, Popiersie Franciszka Józefa, niżej sygnatura TAUTENHAYN, FRANZ JOSEPH I.V.G.G. KAISER V. OESTERREICH, na stronie odwrotnej wieniec z gałązek laurowych, w nim sztandary i napis DER / TAPFERKEIT, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 31.6 mm, 15.84 g (bez wstążki), wstążka podniszczona
Literatura: Barac 86

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 51