Zakończenie: 29-02-2024 20:00 ÷ 22:47
Niemcy, zestaw 2 x Krzyż Zasługi za Wojnę 1914-1918 z mieczami (Ehrenkreuz des Weltkrieges mit Schwerten)
388023
Krzyż i dwa skrzyżowane miecze, na środku wieniec, w któr... | II |
135 zł szac. 120 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Wojskowy Krzyż Zasługi III Klasy z Mieczami
(Militärverdienstkreuz 3. Klasse mit Schwerten), 1913–1921
388055
Krzyż maltański, w górnej części dwa skrzyżowane miecze, ... | I- |
150 zł szac. 100 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Krzyż Za Długoltenią Służbę 1. Klasy (Dienstauszeichnung 1.Klasse), 1913–1920
388033
Krzyż kawalerski, w medalionie korona, na stronie odwrotn... | I/I- |
160 zł szac. 50 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Bułgaria, Order Wojskowy za Waleczność II Klasy (Орден За храброст), 1915–1941
388035
Krzyż maltański ze skrzyżowanymi mieczami, w medalionie w... | II |
170 zł szac. 70 zł 77 wyświetleń |
0 | zakończona | |
388025
Krzyż i dwa skrzyżowane miecze, na środku wieniec, w któr... | I-/II |
170 zł szac. 120 zł 31 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, wpinka Luftwaffe + baretka
388039
wpinka z orłem Luftwaffe, mocowana na szpilkę oraz baretk... | II |
175 zł szac. 50 zł 67 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskania Niepodległości, 1928
387971
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatura J.AVM... | II |
180 zł szac. 70 zł 83 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Medal na pamiątkę walk na północy Rosji (Medaille zur Erinnerung an die Eismeer-Front), 1944
388037
Szarotka, na stronie odwrotnej 1942 / Eismeer / front / 1... | II |
190 zł szac. 40 zł 143 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, odznaka satyryczna, 1870
387976
Głowa cesarza francuskiego w pruskim hełmie w lewo, na ko... | II |
195 zł szac. 50 zł 55 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Hiszpania, Medal za Kampanię 1936–1939 (Medalla de la Campaña 1936-1939), od 1937
388059
Wieniec, w którym krzyż, na krzyżu lew walczący ze smokie... | I-/II+ |
195 zł szac. 150 zł 100 wyświetleń |
0 | zakończona |