Hiszpania, Medal za Kampanię 1936–1939 (Medalla de la Campaña 1936-1939), od 1937

Rozpoczęcie: 19-02-2024 18:00
Zakończenie: 29-02-2024 22:30:20

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 29-02-2024 22:30:20
388059
Opis: Hiszpania - Francisco Franco (1936–1975), Medal za Kampanię 1936–1939 (Medalla de la Campaña 1936-1939), od 1937, Wieniec, w którym krzyż, na krzyżu lew walczący ze smokiem, z lewej 17 JVLIO 1936, z prawej słońce, na stronie odwrotnej wzlatujący orzeł trzymający tarczę z herbem Hiszpanii, z praqwej przewiązany pęk strzał i hełm, ARRIBA ESPANA - GNESSM. FRANC. VNS GRANDE LIBRE IMPERIAL ML. HSP. GLOR., odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz czerniony i złocony, 36.4 mm, 24.74 g (ze wstążką)
Literatura: Barac 631.c

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 92