Niemcy, Honorowa Odznaka Wojenna (Deutsche Ehrengedenkmünze des Weltkrieges), 1921–1934

Rozpoczęcie: 19-02-2024 18:00
Zakończenie: 29-02-2024 22:31:40

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 29-02-2024 22:31:40
388079
Opis: Niemcy - Repubika Weimarska (1918–1933), Honorowa Odznaka Wojenna (Deutsche Ehrengedenkmünze des Weltkrieges), 1921–1934, Kobieta nakładająca wieniec na głowę żołnierza, na stronie odwrotnej wieniec, w którym Krzyż Żelazny, FURG DAGERLAND, odznaka jednoczęściowa, mocowana na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: metal złocony, 32.2 mm, 13.73 g (bez wstążki), wstążka podniszczona
Literatura: Nimmergut 1224

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 47