Zakończenie: 06-07-2023 20:00 ÷ 22:52
Wielka Brytania, 6 pensów, 1887
371822
| II/III |
75 zł szac. 30 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wielka Brytania, 4 pensy, 1894
371823
| II/III |
170 zł szac. 30 zł 94 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wielka Brytania, trade dolar, 1903
371816
| III/III- |
280 zł szac. 200 zł 71 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wyspy Cooka, 50 centów = 1/2 uncji srebra, 2014 P
371956
Rok konia / Year of Horse | I |
60 zł szac. 50 zł 167 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wyspy Jońskie, 30 lept, 1851
371820
| III- |
160 zł szac. 70 zł 87 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Henryk IV
371971
Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura DURAND. D., JE VEU... | III |
140 zł szac. 200 zł 87 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Medal Stulecia (Zentenarmedaille), 1897
371972
Popiersie Wilhelma w prawo, z lewej WILHELM / DER / GROSS... | II |
42 zł szac. 50 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, medal z Janem Paweł II, 2005
371926
Aw: Popiersie Jana Pawła II, IOANNES PAULUS II P.M. 16.X.... | I- |
80 zł szac. 70 zł 135 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Krzyż z Orzełkiem
371927
Urzędowy Orzeł w koronie na tle krzyża | III |
28 zł szac. 20 zł 172 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Wacław Sierpiński, 1951
372015
Aw: Popiersie w lewo, WACŁAW SIERPIŃSKI PREZES T.N.W. - 1... | I |
125 zł szac. 125 zł 74 wyświetleń |
0 | zakończona |