Wielka Brytania, trade dolar, 1903
Zakończenie: 06-07-2023 22:44:20
371816
Opis: | Wielka Brytania - Edward VII (1901–1910) - Indie Brytyjskie, trade dolar, 1903, Bombaj |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | drobne uszkodzenia tła i obrzeża, patyna |
Literatura: | KM T5 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 72