Wyspy Jońskie, 30 lept, 1851
Zakończenie: 06-07-2023 22:45:00
Wyspy Jońskie, 30 lept, 1851
371820
Opis: | Wyspy Jońskie - Zjednoczone Kraje Wysp Jońskich (1815–1864) - Wiktoria (1837–1864), 30 lept, 1851, Londyn |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, patyna |
Literatura: | KM 35 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 88