Polska, Wacław Sierpiński, 1951

Rozpoczęcie: 26-06-2023 18:00
Zakończenie: 06-07-2023 22:46:40

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2023 22:46:40
372015
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Wacław Sierpiński, 1951, Warszawa, Aw: Popiersie w lewo, WACŁAW SIERPIŃSKI PREZES T.N.W. - 1931–1951, Rw: Kobieta siedząca w prawo, czytająca kartę, u jej stóp sowa, z prawej A GENIO / LVMEN, projektował Józef Aumiller
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 55.2 mm, 61.53 g, nakład 500 sztuk
Literatura: MMP 51/11, Paszkowycz 1/51

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 75